پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2251
-
الف
+

جایگزین این راهش نیست مشخص شد

پخش سریال «این راهش نیست» از شبکه آی‌فیلم به قسمت‌های پایانی خود نزدیک می‌شود.

پخش سریال «این راهش نیست» از آی‌فیلم به قسمت‌های پایانی خود نزدیک می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم، پخش مجموعه تلویزیونی «این راهش نیست» که مدتی‌ است روی آنتن شبکه آی‌فیلم رفته، بزودی به اتمام می‌رسد و سریال «لبه تاریکی» به کارگردانی سعید سلطانی جایگزین آن خواهد شد. 

این مجموعه تلویزیونی که توسط سعید سلطانی در سال 1384 تولید شده، از جمعه 19 آذر ماه روی آنتن شبکه آی‌فیلم خواهد رفت.

«لبه تاریکی» داستان مردی به نام ناصر را روایت می کند که به خاطر اعتیادش از محل کارش اخراج می شود و همین دلیلی می شود که به دوستان قدیمی اش روی بیاورد که در کار قاچاق مواد مخدر هستند. نادر رئیس این باند است که به ناصر پیشنهاد پخش مواد مخدر در سطح شهر می دهد ، اما ناصر از آنجا که مجبور است این مواد را بین جوانان و نوجوانان پخش کند از این کار سر باز می زند. از طرفی نادر به زهرا ، دختر ناصر علاقه پیدا کرده ولی از آن جا که او همسری بیمار دارد و خودش هم در کار قاچاق مواد مخدر است به درخواست های او وقعی نمی گذارد ، نادر اما می کوشد به طریقی دیگر به خواسته اش برسد و به این دلیل ناصر را تحت فشار قرار می دهد تا به تقاضای او جواب مثبت دهد ، اما روند حوادث ، اتفاقات پیش بینی نشده بسیاری را به وجود می آورد.

در «لبه تاریکی» بازیگرانی چون محمدعلی کشاورز، آزیتا لاچینی، دانیال حکیمی، رضا خندان، پژمان بازغی، یکتا ناصر و علیرضا جعفری به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

گفتنی است این سریال از جمعه 19 آذر ماه، هر روز ساعت 16:00 از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و و تکرار آن نیز در ساعت‌های ۰۰:۰۰ و ۰۸:۰۰ روز بعد روی آنتن می‌رود.


جدول پخش شبکه آی فیلم

م ن / س م

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

قحطي سريال اومده اه اه.بي سليقه ها

کاربر مهمان

توروخدا سریال خانه ما و پخش کنید😭😭😭

کاربر مهمان

واقعا سریالی که جایگزین کردین افتضاحه

کاربر مهمان

لطفا دودکش ۲ و ۰۲۱ رو پخش کنید

سیناسپهری

تنخدا سریال لیسانسه های 1و2روپخش کنید