پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2982
-
الف
+

بیننده ماجراهای «پهلوانان» از آی‌فیلم باشید

مجموعه نمایشی «پهلوانان» را می‌توانید از وبسایت آی فیلم دانلود و مشاهده کنید.

مجموعه نمایشی «پهلوانان» را می توانید از صفحه کودک و نوجوان وبسایت آی فیلم دانلود و مشاهده کنید.

به گزارش آی‌فیلم، مجموعه نمایشی «پهلوانان» از جمله آثار انیمیشنی است که با پرداختن به شخصیت یکی از پهلوانان ایرانی، رسم جوانمردی، عیاری و درست زیستن را به زبانی شیوا و روان برای رده سنی کودک و نوجوان به تصویر کشیده است. 

این مجموعه انیمیشنی در سال 1386 تولید شده و تا امروز بارها از شبکه‌های مختلف سیما، به ویژه دو شبکه اختصاصی کودک و نوجوان (امید و پویا) پخش شده است و شبکه آی‌فیلم نیز با راه‌اندازی صفحه کودک و نوجوان در وب‌سایت خود قسمت‌های مختلف این مجموعه نمایشی را در اختیار مخاطبان عزیز خود قرار داده است.

در خلاصه داستان «پهلوانان» آمده است:

داستان انیمیشن "پهلوانان" موضوعات تاریخی و قهرمانی بوده و وقایع آن در خوارزم از شهرهای خراسان قدیم و در قرن هشتم هجری می‌گذرد. شخصیت محوری قصه‌ها پهلوان محمود قتالی خوارزمی ملقب به پوریای ولی، شاعر، عارف و ورزشکار نامی ایران‌زمین است. پوریا شغل آهنگری دارد و صاحب و اداره کننده تنها زورخانه شهر نیز هست که در آنجا آداب و اخلاق جوانمردی و پهلوانی و فنون کشتی را به شاگردان خود می آموزد. در میان این شاگردان سه جوان یعنی یاور آهنگر، صفی نمد مال و مفرد سلمانی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و پوریا با کمک آنها به مبارزه علیه ظلم و بیدادگری حاکمان و داروغه زورگوی شهر می‌پردازد.

انیمیشن «پهلوانان» جزء تولیدات مرکز پویانمایی صبا به نویسندگی و کارگردانی سیاوش زرین‌آبادی و تهیه‌کنندگی علیرضا گلپایگانی است. 


برای مشاهده و دانلود انیمیشن پهلوانان (اینجا) را کلیک کنید

م ن/ ا ز

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

پس درخواست های من چی.افسوس😢😢😢

محمد

خیلی خوبه پهلوانان عالی

هانیه امان الهی

سلام خواهش می کنم در شبکه ای فیلم 2 ساعت را در اختیار کودکان بزارید

،،،،

من پهلانان رو خیلی دوست دارم❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💛💛💛💜💜💜💜💜

کاربر مهمان

لطفا فیلم پهلوانان را بزارید